Servis motocyklů Honda              motoobrazek.jpg                                                                     

Naše firma MCH, spol. s r.o., dealer značky Honda, patří mezi vyhledávaná pražská centra příznivců jedné stopy. Platí za renomovanou společnost, která nabízí široké spektrum služeb.

Mezi velice vyhledávané patří také motoservis MCH. Honda patří mezi světovou motocyklovou elitu a zaslouží si maximální pozornost.

Náš motoservis MCH nabízí zákazníkům technické zázemí na nejvyšší úrovni. Jsme autorizovaný servis Honda.Dokážeme přezout a vyvážit jakoukoli pneumatiku i konkurenčních značek. Jsme připraveni se našim zákazníkům věnovat během celého roku, v průběhu hlavní motorkářské sezony je motoservis MCH na zvýšený zájem o servisní práce pochopitelně připraven Kapacitně,technicky, personálně.

Samozřejmostí je u nás rovněž rychloservis. V motoservisu MCH si poradíme prakticky s každým problémem. Zvýšenou pozornost totiž věnujeme velice širokému sortimentu náhradních dílů, takže jsme schopni řešit i nejnáročnější požadavky zákazníků.

Těšíme se, že se svými požadavky znovu navštívíte naše profesionální pracoviště v motoservisu MCH, či že rozšíříte řady našich spokojených zákazníků. Jsme tu pro vás a vaši spokojenou jízdu.

V případě dotazů a informací kontaktujte náš servis na email:servis@hondamch.cz

WP_20140320_15_31_31_Panorama.jpg

 

CASTROL_2.jpgMCH doporučuje oleje Castrol

Online objednávka na servis >

VOLEJTE 274 818 595

Servis