Servis motocyklů                           motoobrazek.jpg                                                                     

Naše firma MCH, spol. s r.o., patří mezi vyhledávaná pražská centra příznivců jedné stopy. Platí za renomovanou společnost, která nabízí široké spektrum služeb.

Mezi velice vyhledávané patří také motoservis MCH. Honda patří mezi světovou motocyklovou elitu a zaslouží si maximální pozornost.

Náš motoservis MCH nabízí zákazníkům technické zázemí na nejvyšší úrovni.Dokážeme přezout a vyvážit jakoukoli pneumatiku  všech značek motocyklů. Jsme připraveni se našim zákazníkům věnovat během celého roku, v průběhu hlavní motorkářské sezony je motoservis MCH na zvýšený zájem o servisní práce pochopitelně připraven Kapacitně,technicky, personálně.

Samozřejmostí je u nás rovněž rychloservis. V motoservisu MCH si poradíme prakticky s každým problémem. Zvýšenou pozornost totiž věnujeme velice širokému sortimentu náhradních dílů, takže jsme schopni řešit i nejnáročnější požadavky zákazníků.

Těšíme se, že se svými požadavky znovu navštívíte naše profesionální pracoviště v motoservisu MCH, či že rozšíříte řady našich spokojených zákazníků. Jsme tu pro vás a vaši spokojenou jízdu.

V případě dotazů a informací kontaktujte náš servis na email:servis@hondamch.cz

WP_20140320_15_31_31_Panorama.jpg

 

CASTROL_2.jpgMCH doporučuje oleje Castrol

Online objednávka na servis >

VOLEJTE 274 818 595

Servis