Prodej motocyklů Honda

Honda MCH je oficiální dealer motocyklů Honda od roku 1994. Cílem těchto stránek je informovat Vás co nejlépe o službách a cenách které naše firma, sídlící v Praze 10, nabízí. V první řadě se zaměřujeme na prodej nových motocyklů od skútrů, přes off-roady, endura až třeba po choppery, včetně nejnovějších modelů.

Prodej motorkářských doplňků a E-shop

Naše nabídka však uspokojí i zájemce o doplňky Honda, příslušenství Honda a oblečení.V naší prodejně si vyberete z bohatého sortimentu přileb, bund, brašen, bot , či chráničů.V roce 2008 jsme zprovoznili internetový obchod www.obchodmch.cz,který nabízí kompletní výbavu na motocykl a oblečení pro motorkáře.

Servis motocyklů Honda

Důležitou součástí firmy MCH je servis Honda. Naši špičkoví mechanici jsou schopni opravit Váš motocykl po případné nehodě, zazimovat ho, ale rádi Vám i zalepí duši či dobijí baterii. V servisu provádíme kompletní pneuservis včetně přezutí a vyvážení,zajišťujeme STK pro motocykly a také dopravu vašeho motocyklu po nehodě či poruše. Pro zákazníky, kteří si pneumatiky na motocykly Honda zakoupí u nás, je veškerý bezprostřední pneuservis zdarma.

Prodej náhradních dílů

Firma MCH také prodává náhradní díly na motocykly Honda. Dodací lhůta objednaných náhradních dílů jsou maximálně tři pracovní dny ode dne objednání, náhradní díly je možné zasílat poštou na dobírku.Prodáváme také neoriginální díly pro všechny motocykly Japonských značek.Zavolejte nám a na počkání vám zdělíme termín dodání.

Bazar motocyklů

Naše firma také prodává ojeté motocykly,u kterých známe historii.

Pokud budete chtít prodat Váš ojetý motocykl bez starostí a se zárukou kvalitních služeb, kontaktujte naší prodejnu, kde získáte informace o zprostředkování prodeje motocyklu. Za stání motocyklu na prodejně si nic neúčtujeme.

Klubová karta MCH

každý zákazník,který u nás zakoupí nový motocykl,nebo naštěvuje pravidelně náš servis získává klubovou kartu plnou slev.

Online objednávka na servis >

VOLEJTE 274 818 595

Služby